Kolejne nagrania z konferencji o WOMM (m.in. kwestie prawne)

klatka z nagrania wystąpienia Piotra WaglowskiegoMaciej Budzich opublikował kolejne nagrania ze zorganizowanej przez siebie konferencji na temat "marketingu szeptanego" (ang. Word of Mouth Marketing). Tym razem jest to nagranie z wystąpienia p. Natalii Hatalskiej oraz z wystąpienia autora niniejszego serwisu, Piotra Waglowskiego. Konferencja odbyła się 27 marca w sali konferencyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Polna” w Warszawie. Tym wystąpieniom przysłuchiwało się ok. 300 osób, była również transmisja online.

O konferencji pisałem wcześniej, zapowiadając, że "jadę do Krakowa", ale impreza w Krakowie się nie odbyła. Odbyła się tylko jej warszawska edycja. Maciej teraz po trochu publikuje kolejne materiały konferencyjne (to spory wysiłek, by wszystko zmontować, zebrać, opublikować). Umieścił już wcześniej w swoim blogu (to określenie Maćka) relacje: Taka konferencja rze muwie WOMM – okiem organizatora, a dziś opublikował kolejne dwie prezentacje.

Poniżej "zagnieżdżam" swoją prezentację, ale zanim to zrobię, czuję się w obowiązku dokonać pewnego sprostowania: w trakcie swojego wystąpienia powiedziałem, że p. Brodzik uzyskała odszkodowanie (zadośćuczynienie) od Superekspresu, a w istocie wyroki te dotyczyły wydawanego przez Axel Springer Polska dziennika Fakt (por. Prawo do prywatności gwiazd show businessu (wideo)). Serdecznie za tę pomyłkę przepraszam. A teraz już sama prezentacja:

Wystąpienie Piotra Waglowskiego w czasie konferencji pt. "Taka konferencja rze muwie WOMM" opublikowane zostało w serwisie blip.tv. Na obejrzenie relacji należy przeznaczyć 32 minuty.

Przeczytaj również:

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>