Spotkanie forum edukacji medialnej

2008-07-09 10:30
2008-07-09 13:30
Etc/GMT+2

Relację z poprzedniego spotkania organizowanego przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji forum edukacji medialnej opublikowałem w tekście Upowszechniajcie wiedzę o edukacji medialnej. Kolejne spotkanie odbędzie się w środę 9 lipca 2008 roku.

W programie spotkania przewidziano wystąpienie Pana prof. dr hab. Bronisława Siemienieckiego z Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu o zagrożeniach w świecie postmodernistycznym, prelekcję zatytułowaną „Piśmienność medialna a media publiczne” Pana Jacka Szejdy Specjalisty z Biura Programowego Polskiego Radia S.A. oraz informację Pana Stanisława Celmera Dyrektora Departamentu Reklamy KRRiT o możliwościach Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w kształtowaniu jakości reklamy telewizyjnej i radiowej.

Więcej na podobne tematy w działach media oraz edukacja

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>