Spotkanie w sobotę, 6 października, godz. 18:00, Kicz Pub, Warszawa

spotkanie 6 październikaA więc wszystko ustalone. Zaklepałem stolik w Kicz Pubie w Warszawie. Termin ustalony, miejsce znane, jeśli nawet miałbym tam siedzieć sam, to i tak będę. Liczę jednak na obecność przynajmniej części osób, które komentowały notatkę Macie ochotę na spotkanie?. Spotkanie będzie miało charakter zupełnie nieformalny. Nie ma też "tematu przewodniego". Jeśli uczestnicy będą mieli postulaty dotyczące serwisu - wszystkie skrzętnie zapamiętam i "się zobaczy", mam nadzieję, że to jednak nie zdominuje spotkania. Mówiąc ogólnie: liczę na sympatyczną, niekrawatową atmosferę. Poniżej zaś konkrety dotyczące miejsca i innych okoliczności.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 6 października. Start o godzinie 18:00, miejsce: Kicz Pub w Warszawie (Kicz Pub znajduje się na tyłach hotelu Novotel, w ścisłym centrum Warszawy, "rzut mokrym beretem" od Dworca Centralnego, stacji metra "Centrum", i po drugiej stronie Al. Jerozolimskich w stosunku do "Rotundy"; można to zobaczyć na mapce, na stronie Kicz Pubu).

Inne okoliczności są następujące. Mamy stolik na antresoli lokalu (poziom "plus jeden"). Stolik jest kilkuosobowy (jeśli przyjdzie więcej osób, to będziemy walczyć o kolejne miejsca). W soboty w Kicz Pubie odbywa się też "impreza taneczna", a to na poziomie "minus jeden". Od godziny 20:00 impreza jest biletowana (wówczas wstęp kosztuje 10 złotych). Początek naszego spotkania zaplanowałem na godzinę 18:00, a więc jeszcze przed rozpoczęciem "biletowania". Godzina 18:00 gwarantuje, że nie będzie tam jeszcze zbyt wielu gości, którzy przychodzą na "zabawę taneczną" zwykle nieco później, po dwudziestej pierwszej, albo jakoś tak...

Kto przyjdzie, ten będzie. Zakładam, że pojawi się grono czytelników/komentatorów tego serwisu (VaGlomeracji?). Jeśli chodzi o mnie, to nie ma znaczenia ani wiek, ani zawód, wykształcenie czy zatrudnienie. Jeśli ktoś będzie chciał zabrać ze sobą pełnoletnią siostrę, to - jak przypuszczam - znajdą się tacy, którzy chętnie się nią zaopiekują, dotrzymując jej towarzystwa i bawiąc inteligentną konwersacją.

Nie planuję żadnego scenariusza. Kto będzie miał ochotę na piwo, kawę, herbatę, albo cokolwiek innego (jest też jedzenie - polecam placek po zbójnicku), to pójdzie sobie do baru i sobie zabezpieczy we własnym zakresie. Ja daję jedynie pretekst i proponuję miejsce oraz czas spotkania. Reszta zależy od Was. Kto przyjdzie wcześniej, ten będzie miał lepsze miejsce do siedzenia. Ja przyjdę najprawdopodobniej trochę wcześniej, by zobaczyć, czy skutecznie udało mi się dziś zaklepać stolik.

Jeśli pojawią się pytania - postaram się odpowiedzieć.

zdjęcie wejścia do Kicz Pubu

Wejście do Kicz Pubu. Strzałki wskazują też Al. Jerozolimskie (za plecami fotografującego), stację metra "Centrum", "Rotundę", hotel Novotel (nie zmieścił się w kadrze, ale on tam jest), a ten hotel stoi przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich właśnie. Tak to wygląda. Przypuszczam, że przy takiej dokumentacji nie da się tam nie trafić.

A przy okazji - ta notatka ma numer 7500, a więc całkiem okrągły.

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

A "prawiepełnoletnią"

A "prawiepełnoletnią" córkę można przyprowadzić?

Na własną odpowiedzialność :)

VaGla's picture

Co do "prawiepełnoletnich" córek się nie wypowiadam, zakładając że rodzice najlepiej będą wiedzieli co jest dla nich dobre :)
--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

Nie zapominajmy jednak...

ubik's picture

że nadal szukasz żony :)!

Pełnoletniej!

VaGla's picture

Może i szukam żony, ale na pewno nie mam skłonności do nieletnich :)
--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

Może 6. ma urodziny ;-)

Maltan's picture

Ha! Wszystko jasne. Stąd zmiana konterfektu? :)

Wojciech

Spotkanie trwa...

.. a ja leżę w łóżku i pozwalam się zjadać chorobie. [; Żałuję, że nie mogłam przyjść. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie długo czekać na drugi spęd.

Pozdrawiam.

a było warto :)

Maltan's picture

Myślę, że VaGla w przyszłym miesiącu rzuci znowu hasło ;-)

Wojciech

bede na pewno

bede na pewno
niestety niekoniecznie o 18 bo zjazd mam... :/

A jak się rozpoznamy ;-)

Maltan's picture

W klapie znaczek z logo serwisu VaGla :)

W każdym razie ja od razu przy wejściu zamawiam piwo ;-)

Wojciech

BTW Proponuję zostawić numer kontaktowy, a nuż jakaś niewiasta się zagubi i będzie trzeba wspomóc radą...

Szuflandia, Szuflandia

VaGla's picture

Co do numeru, to chyba bym musiał pre-paida kupić, bo niechętnie udostępniam numer komórki, a jeszcze publikować ją online, to hmm... Można chyba zadzwonić do Kiczu :) Numer powinien być na stronie Pubu. A ja jestem łysy, dzisiejsze zdjęcie jest przy komentarzu. Będę nieco wcześniej, wiec należy na antresoli szukać takiego, jak na zdjęciu obok.

--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

Nie ma co robić z siebie "dziada"

Maltan's picture

są tanie, a możliwości nawiązania ciekawych kontaktów ogromne, jeszcze jak wrzucisz do serwisu...:))

Dobrze, więc zlot łysysch. :)

Wojciech

No ja 3 mm owłosienia mam

Maciej Miąsik's picture

Więc do końca łysy nie jestem, ale raczej do obrośniętych się już nie zaliczam. Postaram zjawić się wcześniej, bo mniejszy stres...

Jak widać na załączonym obrazku

Maltan's picture

u mnie deficyt. ;)

Ja też mogę być wcześniej, bo będę w Warszawie i chyba nie będzie opłacało mi się wracać.

Wojciech

Kolejny łysy potwierdza

Kolejny łysy potwierdza przybycie...

Podoba mi się!

Nic tu nigdy nie komentuję, ale chetnie bym sie spotkała. To będzie takie przyjemne z pozytecznym :) Mam nadzieję...

Przybedę...

Napisałam już, że chętnie przyjdę (komentarza mojego póki co niet) choć widzę, że to będzie raczej męskie spotkanie... ale ja się nie boję :)

klub lysych facetow:)

Ojej:) ale ja mam nadzieje, ze nie muszę przed jutrzejszym spotkaniem obcinać włosów:)
Więc do klubu łysych nie mogę przystąpić. Ale za to mogę założyć fanclub:)

J.U.S.T. Journeying Unit Skilled in Troubleshooting

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>