Przestępczość teleinformatyczna

autorzy:

Jerzy Kosiński, A. Misiuk, P. Ciszek (redakcja naukowa)

wydawca:

Wyd. Wyższej Szkoły Policji, Szczytno

ISBN:

83-88450-46-8

od wydawcy:

Książka stanowi podsumowanie szóstej konferencji dotyczącej przestepczości teleinformatycznej zorganizowanej przez Instytut Kształcenia i Doskonalenia Kadr Kierowniczych Policji oraz Zakład Logistyki Policji w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w dniach 1-2 lipca 2003 r.

Materiały zgromadzone w książce są uzupełnieniem wygłaszanych na seminarium referatów. Poglądy wyrażane w referatach nie zawsze (co podkreślają w przedmowie) są zgodne z poglądami redaktorów.

kilka słów od siebie:

Uzupełnienie książki stanowi kalendarium wydarzeń związanych z przestępczością teleinformatyczną z okresu od 1 stycznia 2002 r. do 30 kwietnia 2003 r., które opracowano korzystając m.in. z Kroniki Wydarzeń serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Bardzo mi miło :)

Dodaj nowy komentarz

Zawartość tego pola nie będzie publicznie dostępna.
  • Dopuszczalne tagi HTML: <a> <em> <del> <ins> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Rozpoczynanie akapitów i łamanie wierszy następuje automatycznie.
  • Użyj [# ...] by dodać automatycznie numerowany przypis dolny (footnotes).

Więcej informacji na temat opcji formatowania

CAPTCHA
Niestety spamerzy atakują, dlatego muszę się bronić.
2 + 10 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 1+3 daje 4.

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Członek Rady ds. Cyfryzacji przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji, felietonista miesięcznika IT w Administracji oraz miesięcznika Gazeta Bankowa. Uczestniczy w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również Członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>