Czy przeczytałaś (przeczytałeś) chociaż jedną ustawę?

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

Chciałem zapytać o książki prawnicze

VaGla's picture

Tak mnie coś naszło, żeby zrobić sondę i chciałem zapytać o książki prawnicze ("Czy przeczytałaś (przeczytałeś) chociaż jedną książkę prawniczą?"), ale doszedłem do wniosku, że "książka prawnicza" jest niezbyt ostrym określeniem. Zatem padło na ustawę ;)

Przypominam też, że tu obok można wypełnić anonimową ankietę dotyczącą serwisu i zainteresowań. Zbieram te informacje by stale polepszać jakość serwisu... Co prawda w ostatnim Newsletterze (można się nań zapisać za pomocą formularza znajdującego się na stronie głównej www.vagla.pl) pozwoliłem sobie dokonać pewnego "szantażu emocjonalnego" (napisałem, że następny wyślę, jak 400 osób wypełni ankietę), i zaczyna się to mścić, bo ktoś w ankiecie napisał, że niepodoba mu się sposób w jaki traktuje użytkowników serwisu... Bardzo przepraszam, jeśli kogoś uraziłem.
--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>