VaGla.pl users community group w Linkedin

logo LinkedinMoże kogoś to zainteresuje, a może będzie zupełenie inaczej. W serwisie Linkedin uruchomiłem "grupę", której założeniem jest gromadzenie użytkowników serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Jeśli korzystasz z Linkedin i jesteś czytelnikiem tego serwisu - możesz dołączyć do "VaGla.pl users community group". Skoro Forbes.com ma swoją grupę (nie jedną), to czemu nie VaGla.pl? ;)

Linkedin to międzynarodowy, anglojęzyczny serwis typu "social networking". Nikogo nie będę przekonywał do korzystania z tego serwisu. Idea takich serwisów jest znana. W Polsce działa kilka klonów Linkedin-a. Chodzi o to, by przy pomocy wspólnych znajomych nawiązywać kolejne kontakty zawodowe i biznesowe. Dlaczego nie społeczne? Być może grupa użytkowników serwisu VaGla.pl przyda się komuś do czegoś?

Odwiedzając link można zgłosić chęć udziału w grupie. Po zaakceptowaniu zgłoszenia (zgłoszenia są moderowane) - przy danych profilu użytkownika Linkedin pojawi się logo VaGla.pl. :)

Życzę miłej zabawy i poznawania nowych osób. Przy okazji zastanawiam się jak rozwój serwisów społecznościowo-networkingowych będzie oceniany z punktu widzenia regulacji prawnych chroniących dane osobowe. Być może czasem nikt nie będzie anonimowy w internecie?

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

Na dwoje babka

To dość proste. Ci, którzy dbają o swoją anonimowość – będą anonimowi, Ci, którym zależy na widoczności – nie będą. Osobisty wybór po prostu. Zresztą z tą anonimowością, to trochę niepotrzebnego szumu jest – lans jest ideą XXI wieku.

Pozdrawiam ciepło
PWF

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>