Belfast: kolejny wóz policyjny do kolekcji

Dzięki uprzejmości Dancop'a, a raczej jego małżonki, która zgodziła się udostępnić w niniejszym serwisie zdjęcie zrobione w Belfaście, prezentuję Państwu drugi samochodzik policyjny, który nosi na sobie adres strony internetowej.

Policyjny wozik ma wymalowany na burcie adres www.psni.police.uk (PSNI w adresie to skrót od "Police Service of Northern Ireland").

Podobne zdjęcia zbieram w dziale migawki niniejszego serwisu.

wóz policyjny w Belfaście

Belfast (irl. Béal Feirste) - stolica, a zarazem największe miasto Irlandii Północnej (kraj wchodzący w skład Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej). Stolica hrabstwa Antrim.

wóz policyjny w Belfaście - zbliżenie

Czekam na następne zdjęcia pokazujące, że tak powiem, "obrazowo" prawne aspekty społeczeństwa informacyjnego.

Na stronie brytyjskiej policji można on-line zgłosić popełnienie przestępstwa ("Click here to notify us of a crime")

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>