Konferencja: Nowe obowiązki administracji publicznej w świetle ustawy o informatyzacji

2005-10-11 10:00

JDS Consulting zaprasza na konferencję pt.: Nowe obowiązki administracji publicznej w świetle ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, która odbędzie się w dniach 11-12 października w Warszawie.

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS

Pełny udział z noclegami: 1320 zł (uczestnictwo w całym przedsięwzięciu z zakwaterowaniem /zawiera dwa noclegi: 10-11.10 i 11-12.10/)

Formularz zgłoszenia i dodatkowe informacje na temat konferencji na stronie www.jds.com.pl

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>