Trochę namieszałem w serwisie :)

Jak pewnie było widać - w serwisie nie wszystko było widać :) Oczywiście to problem z bazą - jako prawnik jeszcze sporo się muszę nauczyć jeśli chodzi o konfiguracje i administrację bazą danych. Przepraszam za chwilowe utrunienia w korzystaniu z serwisu.

Przez jakiś czas jeszcze będę dochodził do siebie. Zrobiło mi się trochę gorąco. Człowiek uczy sie na błędach i najlepiej na cudzych. Będę wiedział na przyszłość (chociaż przecież wiedziałem to już wcześniej), że bezwzględnie trzeba robić backup danych za każdym razem, gdy zechcę coś "usprawnić" :) Jak powiedział mi jeden z komentatorów: tylko prawdziwi twardziele nie robią backupu - teraz dokładnie wiem, co miał na myśli.

Ufffff... Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocni.

Swoją drogą to ciekawe przeżycie. A jakie kształcące! No i dowiedziałem się przy okazji komu najbardziej zależało na dostępie do witryny :)

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>