Warsztat "Prawo Internetowe"

2008-04-04 10:26
2008-04-04 17:26
Etc/GMT+1

opis:
4 kwietnia poprowadzę warsztat "Prawo Internetowe". Warsztat będzie trwał cały dzień, a materiału do omówienia jest sporo.

Prawo powstaje i kształtuje się dziś, na naszych oczach. Sądy wydają pierwsze orzeczenia w sprawach dotyczących internetu. Warsztat w głównej mierze oparty jest na case'ach. Dzięki temu - jak się wydaje (w końcu trudno oceniać samego siebie) - przekazywana wiedza jest bardziej praktyczna. Warsztat przeznaczony jest dla kadry zarządzającej, dyrektorów i kierowników kluczowych działów przedsiębiorstwa.
Chętnych zapraszam do odwiedzenia strony organizatora: SUN SOLUTIONS. Tam też formularz zgłoszenia i inne materiały.

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

Czy jest to jedyny termin?

Czy jest to jedyny termin? Czy znane są może kolejne edycje szkolenia? A można "podrzucić" w razie czego inne tematy niż te podane?

Ja jestem tu najemnikiem :)

VaGla's picture

Terminy zależą od organizatorów. Ja tu "robię" za "najemnika". Zobaczymy jak wyjdzie ta edycja i czy będą zainteresowani wzięciem udziału. To przecież przedsięwzięcie komercyjne, które powinno organizatorom się opłacać. Co do tematów - zawsze warto podrzucać tematy. Zobaczymy czy na te podrzucone miałbym coś do powiedzenia :)
--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

Jakoś tak się składa, że

Jakoś tak się składa, że rok temu inne sprawy były ważniejsze, teraz terminarz napięty. Nie chciałabym mieszać swoją osobą i podrzucać tematów, które nikogo nie interesują. Jeśli już, podeślę przy najbliższym wolnym terminie :)

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>