Czy jesteś geekiem?

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

Miss

No przez przypadek nie trafiłem w to okienko co trzeba (ankieta jest tendencyjna?) więc naciskając "głosuj" przy okazji nacisnąłem też "co to jest geekiem" :)))

A co gdyby inaczej posortować pytania?

O_o

mmajchrzak's picture

jak przy okazji?! w tym samym momencie? masz dwa kursory na ekranie?:P btw. brakuje odpowiedzi [nie wiem] przyczym [co to jest geek?] powinien byc checkboxem a nie option'em:)) ale to juz czepiam sie dla samego czepiania sie :)))

:) jezeli geek jest geekiem

mmajchrzak's picture

:) jezeli geek jest geekiem i nie zna definicji slowa geek - napewno nie wcisnie odp C. wczesniej sie dowie, coz ta definicja znaczy. po lekturze http://riddle.jogger.pl/2006/03/05/jak-to-jest-byc-geekiem/ wynika ze jestem geekiem, ale zaglebiajac sie w ten sam temat na wikipedi nabieram watpliwosci (http://pl.wikipedia.org/wiki/Geek).
geek code wydeje byc sie ciekawy. probujac go okiezlnac trafilem na kilka jego wersji, po czym stwierdzilem: geek code (http://www.geekcode.com/) - ciekawy ale tylez samo bezuzyteczny, kto normalny poza geekiem odkoduje geek code w locie? jest to umiejetnosc tak samo przydatna jak biegly chinski w chinskim barze - dobrze umiec ale nie jest to konieczne, tymbardziej ze bar jest wietnamski:) chyba nie jestem geekiem... tylko dlaczego o 3.5o siedze przy kompie, a jutro o 9.oo musze wstac... na szkolenie z cisco... a moze jednak jestem geekiem:P ? tak czy owak koniecznie musze sobie sprawic koszulke z napisem XHTML 1.0 Valid:D

czy geeczynki moga byc geekami

Czy geeczynki powinny uznac sie za geekow, czy tez ankieta jest tendencyjna? Bo jezyk polski, w przeciwienstwie do angielskiego, nie jest uniseksualny.

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>