No to zaczynamy szkolić

uczelnia ŁazarskiegoW ramach programu „Rozwój kompetencji różnych grup zawodowych” Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie uruchomiła szkolenie zawodowe pn. Dziennikarstwo Internetowe. A zatem zaczynam prowadzić zajęcia... "Dziennikarstwo informacyjne w portalu internetowym", "Technologia integracji internet, prasa, radio, telewizja"... Dość nowatorskie przedmioty :)

Projekt realizowany jest w ramach Priorytetu 2 – Wzmocnienie Rozwoju Zasobów Ludzkich w Regionach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006. Finansowany jest w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w 25% z budżetu państwa.

"Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy teoretycznej i praktycznej, niezbędnej do pracy dziennikarskiej i menedżerskiej w najszybciej rosnącym i mającym największe perspektywy rozwojowe sektorze rynku medialnego: w portalach, witrynach i innych mediach internetowych, włącznie z portalami i witrynami władz państwowych i samorządowych oraz partii politycznych i organizacji społecznych, jak też z mediami integrującymi Internet i prasę, telewizję i radio.

Celem całego projektu jest rozwój kompetencji różnych grup zawodowych osób dorosłych aktywnych zawodowo, zainteresowanych podwyższaniem kwalifikacji zawodowych lub dostosowywaniem ich do potrzeb rynku pracy zgodnie z ideą ustawicznego kształcenia.

Uczelnia Łazarskiego planowała wcześniej uruchomienie studiów podyplomowych, ale - jak się wydaje - było na to jeszcze zbyt wcześnie.

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

zapytanie

czym się różni pojęcie: dziennikarstwo internetowe od pojęcia: dziennikarstwo obywatelskie. Które jest mniej nielegalne?

nie wiem, czy któreś jest "nielegalne"

VaGla's picture

Może tu Pan znajdzie jakieś odpowiedzi:

--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>