Piwo i agencja towarzyska gratis!

PHU BEPOL z Elbląga ma "ciekawą" ofertę... Firma zajmuje się handlem różnymi materiałami budowlanymi: tynki mineralne, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, zaprawy murarskie, parapety, okładziny... Na swoich stronach ma też pewną promocję, którą należy ocenić z punktu widzenia obowiązującego w Rzeczpospolitej Polskiej prawa...

Jak czytam na stronie internetowej Bepolu - w ramach promocji możemy się spodziewać:

"Przy zakupach:
powyżej 100 zł -> piwo gratis!
powyżej 10 000 zł -> godzinna wizyta w agencji towarzyskiej - gratis!
"

No proszę...

screenshot witryny Bepolu

Przeczytaj również felieton: Konsumencie! Bądź czujny!

A jak się to ma do "czerpania korzyści z cudzego nierządu"?

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

Towarzysze...

Tomasz Rychlicki's picture

Moze to tylko towarzyszenie przy piwie, a nie od razu nierzad i korzysci z niego? ;)
Ei incubit probatio, qui dicit, non qui negat.

Żart

szopen's picture

Moim zdaniem to żart programisty. Strona jest w poddomenie firmy hostingowej i projektującej strony www. Nikt nie wybiera takiego adresu na dla swojej witryny. Bardzo możliwe że jeszcze się tworzy.

Pozdrawiam
Szopen

PAP podjął temat

VaGla's picture

Na pierwszy rrzut oka wydaje sie istotnie żartem, jednk PAP podjął ten temat i w Życiu Warszawy ukazał sie na ten temat tekst, a w nim wypowiedź właściciela firmy, który się tłumaczy: "jak na razie, z promocji jeszcze nikt nie skorzystał. – Niestety, nikomu się nie opłaca kupować u mnie za tak dużą sumę"

"Na pomysł promocji wpadł, gdy jakiś czas temu przyszła do niego właścicielka pobliskiej agencji towarzyskiej. – Kupowała farby i pędzle. Niczego sobie babka. Wiedziałem, czym się zajmuje, i zagadałem. Zgodziła się – opowiada handlowiec"
--
[VaGla] Vigilent Android Generated for Logical Assasination

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>