Spotkania warszawskiej loży?

A może by tak zacząć regularnie robić spotkania dyskusyjne poświęcone poruszanym tu tematom? Takie spotkania w "realu"... Dałoby się na pewno znaleźć salę (np. na Uniwersytecie).. BTW - w ISOC Polska robimy takie spotkania wraz z PTI w ramach Klubu informatyka... A takie spotkania "Loży warszawskiej" poświecone stricte prawu nowych technologii i bardziej generalnie - prawnym aspektom społeczeństwa informacyjnego.. To by było coś.. Powiedzmy - w ostatni czwartek miesiąca... ;)

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

Popieram!

Świetny pomysł!
Z miłą chęcią wziąłbym udział w takim spotkaniu. Tym bardziej że moje studia prawnicze kładą nikły nacisk na prawo nowych technologii. A wiedza taka z biegiem czasu będzie coraz bardziej niezbędna!

Pomysł doskonały...

Szkoda, że nie jestem prawnikiem. Ale jeśli to nie problem, to czy na tym vortalu mogłyby się pojawić choć streszczenia ważniejszych tematów poruszonych na takim spotkaniu??

Poczytałbym z ogromną chęcią...

A co do terminów... Czy nie lepiej by było organizować to w piątki??? Dla uczestników spotkań z "okolic" Warszawy łatwiej byłoby się wyrwać... Bo jak rozumiem, to takie spotkania byłyby popołudniowe...

Przepraszam, że zabieram głos w sprawie "Loży Warszawskiej"...

Pozdrawiam.

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>