Realna wartość w wirtualnym świecie

W imieniu organizatora serdecznie zapraszam Państwa na pewną konferencję. Na czym opiera się gospodarka elektroniczna? Czym jest wartość i własność intelektualna? Z czego wynika kapitalizacja firm informatycznych? Na te pytania ma odpowiedzieć organizowana przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji konferencja zatytułowana: "Realna wartość w wirtualnym świecie", która odbędzie się w dniu 20 czerwca 2005 roku (poniedziałek), w budynku Biblioteki Uniwerystetu Warszawskiego (ul. Dobra 56/66, 00-312 Warszawa).

Uwaga: Aby wziąć udział w Forum organizatorzy proszą o wypełnienie załączonego do informacji formularza zgłoszenia i zwrotne odesłanie go e-mailem lub faksem do biura PIIT w terminie do dnia 16 czerwca 2005 r. Chodzi o to, że co prawda wstęp na konferencję jest wolny, jednak ilość miejsc jest ograniczona - decydować będzie kolejność zgłoszeń. Poruszanie się po BUW ma również swoje ograniczenia, zatem lista uczestników pozwoli im dotrzeć bez przeszkód do sali konferencyjnej.

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>