miasto

prawo komputerowe i internetowe, ochrona konsumentów, prawo własności intelektualnej, historia XX wieku

W kontekście tej strony, z racji zawodu, interesuje mnie prawo autorskie, ale też różne aspekty styku prawa i Internetu.

Nieprawdą byłoby gdybym napisał, że interesuję się prawem w ogólności, gdyż z własnego wieloletniego doświadczenia akademickiego wiem, że ta dziedzina potrafi być niezwykle nudna. Interesują mnie natomiast wybrane, praktyczne zagadnienia z obszaru prawa własności intelektualnej, prawa konsumenckiego i gospodarczego. Niestety nie mogę podawać się za specjalistę w żadnej z tych dziedzin :), chociaż jestem w stanie czasem wtrącić swoje trzy grosze.

tia ...

Internet, foto i takie tam różne

prawo internetu, prawo elektronicznych instrumentów płatniczych, międzynarodowe prawo umów, corporate governance

IT,bezpieczeństo systemów

Prawa człowieka, filozofia prawa, prawo autorskie, organizacji pozarządowych i pracy, do tego regulacje związane z kulturą i sztuką... Uwielbiam dobry jazz, ikony i pływanie.

Polska literatura współczesna (zwłaszcza twórczość Witolda Gombrowicza), historia filmu europejskiego, wschodnie sztuki walki.

student prawa, zapalony fotograf

elektroniczne instrumenty płatnicze, międzynarodowe prawo umów, usługi elektroniczne, zagadnienia związane ze regulacjami spamu na świecie