Neutralność technologiczna i byty pokrewne - wymiana poglądów

2007-09-27 10:40
2007-09-27 14:40
Etc/GMT+2

opis:
W czasie drugiego dnia XIII Forum Teleinformatyki, które tradycyjnie odbywa się w Legionowie, zaplanowano sesję zatytułowaną "Neutralność technologiczna i byty pokrewne - wymiana poglądów". Sesja ta zorganizowana będzie z inicjatywy i przy wsparciu MSWiA.

Tegoroczne Forum, zatytułowane „Architektura korporacyjna w administracji rządowej, samorządowej i biznesie ”, odbędzie się w dniach 27-28 września.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie internetowej Forum

lokalizacja:
Legionowo

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>