Światowy Dzień Konsumenta - bezpieczne zakupy w sklepach i na aukcjach internetowych

2006-03-15 11:00

dr Cezary Banasiński, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zaprasza na konferencję prasową "Światowy Dzień Konsumenta – bezpieczne zakupy w sklepach i na aukcjach internetowych".

W spotkaniu udział wezmą m.in. rzedstawiciele policji oraz instytucji chroniących konsumentów. Konferencja odbędzie się
15 marca 2006 r. (środa) o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Plac Powstańców Warszawy 1, Warszawa.

Zaproszenie na stronach UOKiK

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>