Strategia regulacyjna w telekomunikacji

Biuro Informacji i Promocji MTiB zaprasza dziennikarzy na jutrzejszą konferencję prasową z udziałem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa Anny Streżyńskiej, poświęconą omówieniu strategii regulacyjnej w telekomunikacji na lata 2006-2007.

Konferencja odbędzie się 29 listopada br. (wtorek) o godz. 12.00 w sali A, piętro VIII, budynku B Ministerstwa Transportu i Budownictwa, ul. Chałubińskiego 4/6.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza akredytacja prasowa:
Tel. 22 630-11-22
Fax: 22 630-11-16
e-mail: info@mi.gov.pl

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>