Wolne oprogramowanie w administracji publicznej
W imieniu organizatorów zapraszam Państwa do udziału w konferencji "Wolne oprogramowanie w administracji publicznej", która odbędzie się w dniu 17 września (sobota). Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Konferencje organizuje Internet Society Poland wraz z Ministerstwem Nauki i Informatyzacji
Miejsce: Warszawa, hotel Radisson SAS, ul. Grzybowska 24, początek godz. 9:00, zakończenie o godz. 16:00. Na stronach ISOC Polska dostępny jest program konferencji.
Zapraszamy do wzięcia udziału osoby zainteresowane tematem z racji piastowanych stanowisk w administracji publicznej, ale także tych, którzy pragną dowiedzieć się więcej o praktycznym zastosowaniu Wolnego Oprogramowania oraz o wysokiej jakości rozwiązań informatycznych tego typu stosowanych na całym świecie.
ZAPRASZAMY do rejestracji przez wysłanie potwierdzenia uczestnictwa na adres sylwia[na]isoc.org.pl
- Login to post comments
Piotr VaGla Waglowski
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>