miasto

xpert17's picture

DIP (dostęp do informacji publicznej), prawa obywatelskie

Chemia polimerów, projekty Wikimedia, open-access i wolna kultura

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Łodzi oraz Wydziału Prawa
i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od 1998 r. pracownik wydziału odpowiedzialnego za organizację Urzędu Miasta Łodzi. Od grudnia 2003 r. do dnia dzisiejszego kolejno kierownik Oddziału ds. Elektronicznej Obsługi Mieszkańców, kierownik Biura ds. Elektronicznego Urzędu, p.o. Dyrektora Wydziału Wdrożeń i Projektów Informatycznych, p.o. zastępcy Dyrektora Wydziału Informatyki, kierownik Oddziału ds. Elektronicznego Urzędu w Wydziale Organizacyjnym. Głównym przedmiotem zainteresowania zawodowego są procedury administracyjne dotyczące realizacji usług publicznych na platformie elektronicznej.

Interesuję się prawem internetowym, z wykształcenia jestem informatykiem.

Rynek telekomunikacyjny

Tworzenie i funkcjonowanie prawa w zakresie NGO i niepełnosprawności!

Informatyka, fotografia.

Interesuję się informatyką, w szczególności sprzętem komputerowym. Aktualnie uczę się zaocznie w PPSNT dla Dorosłych w Łodzi oraz pracuję w serwisie komputerowym, razem ze stażem. Prócz tego pisuję na portalu http://thecamels.org oraz na swoim blogu http://olbi.jogger.pl. Uwielbiam testować nowy sprzęt pod dystrybucjami Linuksa - Ubuntu, Fedora.

Procedury administracyjne z wykorzytsaniem e-dokumentów, elektroniczne zarządzanie dokumentacją

3.14159otReG's picture

Nie mam nic wartościowego do powiedzenia. Ale nie tylko ja. To usprawiedliwia z założenia nie przemyślane komentarze. Z założenia usprawiedliwia, czy z założenia nie przemyślane...

koszykówka, grafika komputerowa

marketing intenetowy, militaria,[url = http://www.bunkierkonewka.eu/]bunkry![/ url] oraz schrony są to najblższe mojemu sercu tematy ;)

Opisz swoje zainteresowania, by inni użytkownicy tego serwisu mogli się z Tobą kontaktować w określonych sprawach. Mnie to pomoże "odsiać" tych, którzy są ludźmi i chcą podyskutować od tych, którzy nie są ludźmi, ewentualnie chcą przesłać tysiące linków do reklamowanych przez siebie serwisów. Im bardziej wyrafinowany opis - tym łatwiej będzie mi zgadnąć, czy konto powinno być aktywne, czy też pozostać zablokowane.

Forever Young's picture

Pielęgnacja roślin, medytacja.

Aktualnie kończę prace nad autorską techniką hiperkontemplacji.

Kontemplacja polega (w pewnym uproszczeniu) na szczegółowym wpatrywaniu się w obiekt, oddalając go, przysuwając, obracając i przypatrując mu się. Wzroku nie należy skupiać w jednym punkcie, lecz starać się ogarnąć cały przedmiot, z każdej strony i pod każdym kątem.

Rozwinąłem tą technikę do postaci materialnej - mam możliwość wyznaczania fizycznej trajektorii obiektu pozostającego pod kontrolą wzroku. Zasięg techniki limitowany jest sprawnością układu optycznego wykonawcy.

Licencje próbne ograniczone czasowo do nabycia w przedsprzedaży.

Michał Charzyński
Dostęp do informacji publicznej, proces legislacyjny, e-administracja,

foto

systemy Unix, literatura

Programowanie, manga, anime, kopana.

moje zainteresowania kreują się wokół "informatyki kryminalistycznej", czyli wokół informatyki śledczej, oraz wykorzystania technologi informatycznej w kryminalistyce ;)
Studiuję na Wydziale Prawa i Administracji UŁ i jestem członkiem zarządu Studenckiego Koła Kryminalistyków.