Prawo w internecie - szkolenie

2006-10-24 10:00
2006-10-25 16:00
Etc/GMT+2

lokalizacja:
Warszawa, Centrum Zielna

opis:
Jako prowadzący zapraszam czytelników na dwudniowe szkolenie "Prawo w internecie". Jego organizatorem jest spółka Sun Solutions. Szkolenie odbędzie się w dniach 24-25 października w Centrum Zielna, w Warszawie.
Nie możemy mówić o pozytywnym wizerunku współczesnej firmy bez jej obecności w Internecie. Bardzo trudno jednak efektywnie i ekonomicznie osiągnąć wszystkie założone cele, ponieważ wymaga to dużych nakładów czasu, pieniędzy i przede wszystkim znajomości obowiązujących przepisów.
W trakcie szkolenia poznają Państwo wiele tajników działania firmy w internecie. Główną zasadą przyświecającą szkoleniu jest to, aby po jego zakończeniu uczestnicy byli świadomi nie tylko zasad działania w internecie i tego co ofertuje, ale przede wszystkim, aby posiadali wiedzę, z których narzędzi naprawdę warto skorzystać i jak poruszać się na jakże skomplikowanym rynku usług interaktywnych.
W czasie dwóch dni poruszone zostaną takie zagadnienia, jak:
* Globalizacja
* Internet - nowe szanse, nowe zagrożenia
* Rozwój prawa dotyczącego Internetu
* Nadanie informacji nowej wartości ekonomicznej
* Wykluczenie cyfrowe
* Pewność obrotu gospodarczego
* Działalność marketingowa
* Zawieranie umów na odległość
* Ochrona prywatności
* Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych
* Manipulacja w Sieci
Szkolenie przeznaczone jest dla:
Kadry zarządzającej dyrektorów i kierowników kluczowych działów przedsiębiorstwa
Więcej informacji na stronie organizatora

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>