Zamówienia publiczne na rynku telekomunikacji i informatyki

2006-09-13 13:00
2006-09-13 15:00
Etc/GMT+2

lokalizacja:
Warszawa

opis:
Z inicjatywy Centrum Komunikacji Medialnej 13 września 2006r. (środa) w godzinach 13.00-15.00 w Domu Dziennikarza, przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie odbędzie się debata, której tematem będzie zarówno wykorzystanie technik teleinformatycznych w systemie zamówień publicznych, jak i specyfika zamówień publicznych na rynku telekomunikacyjnym i informatycznym.

Udział w dyskusji potwierdzili:

  • Tomasz Czajkowski – Prezes Urzędu Zamówień Publicznych,
  • Anita Elżanowska – Dyrektor Departamentu Kontroli Urzędu Zamówień Publicznych,
  • Michał Rogalski – Wiceprezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Gośćmi spotkania będą ponadto firmy teleinformatyczne, operatorzy, instytucje zamówień publicznych, instytucje zamawiające, eksperci oraz media.

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>