Czwartki z Polańskim we Wrocławiu

Tak zupełnie po cichu, myśląc, że nikt się nie zorientuje, dr Przemysław Polański rozpoczął jakiś czas temu cykl wykładów we Wrocławiu :) Ze swojej strony pragnę zwrócić szczególną uwagę na te wykłady, które odbędą się w dniach 24 listopada i potem 1, 8 i 15 grudnia w serii: Zwyczaj jako źródło ponadnarodowego prawa handlu elektronicznego.

Więcej informacji, w tym szczegółowy harmonogram ww. wykładów, które odbywają się w ramach ECLET'u (Electronic communications legal expertise transfer), można znaleźć w internecie, na stronach CBKE.

W imieniu własnym: polecam.

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Członek Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji, ekspert w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego Ministerstwa Rozwoju, felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również Członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>