Needs for eGovernment research management - regional aspect

2006-06-26 09:00
2006-06-26 20:00
Etc/GMT+2

lokalizacja:
Kraków

opis:
W imieniu organizatorów zapraszam na warsztaty Needs for eGovernment research management - regional aspect, wspolorganizowane przez MSWiA przy współpracy z Małopolskim Urzędem Marszałkowskim w ramach 6. Programu Ramowego - eGovernet. Warsztaty odbedą się w Krakowie, w dniu 26 czerwca br.

Szersze informacje - wraz z prezentacjami z warsztatów, które odbyły się w Warszawie i Atenach - oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.mswia.gov.pl/egovernet.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>