Czy chcesz, by powstała polska placówka dyplomatyczna na Marsie?

tak
93% (9990002 votes)
nie
7% (700000 votes)
nie mam zdania
0% (12 votes)
Oddanych głosów: 10690014

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

o co chodzi?

xpert17's picture

to jakiś test, prawda? wyświetlił mi się ten artykuł w RSS

To nie test

VaGla's picture

Nie, to nie jest test. Ankieta jest związana z tekstem Przestrzegam przed petycją Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego. Jak wynika z powyższego wykresu - wszystko wskazuje na to, że internauci chcą by powstała polska placówka dyplomatyczna na Marsie, w związku z wynikami ankiety należy teraz wystosować stosowną petycję do polskiego rządu (i parlamentarzystów?) i wydać pressrelease.
--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

BRAWO!

ponad 60000 glosow w niecałą godzinę! BRAWO :)

brawo?

wygenerowane automatycznie.

Nagroda

Tomasz Rychlicki's picture

Koledze/kolezance incognitus nalezy sie nagroda im. "Krolika Bystrzaka" (tm). Glosy nie sa wygenerowane automatycznie, ja sam oddalem conajmniej 10. Piotr dobra akcja! ;)

To nie koniec

VaGla's picture

Właśnie montuje reportaż (będzie na YouTube) i piszę pressrelease zatytułowany "Polscy internauci chcą placówki dyplomatycznej na Marsie". Oczywiście zacytuję w tej notatce prasowej wyniki przeprowadzonej tu ankiety.
--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

Zapowiadany reportaż

VaGla's picture

A oto i zapowiadany reportaż: Polscy internauci chcą by powstała polska placówka dyplomatyczna na Marsie!. Mam nadzieje, że się sam obroni. Dostałem już sygnał, że jest zbyt długi...
--
[VaGla] Vigilant Android Generated for Logical Assassination

Ty też kliknij do urny!

Tomasz Rychlicki's picture

Przekonałeś mnie! Tym bardziej, że po obejrzeniu tego reportażu mój szanowny gluteus maximus lekko poluzował się ze śmiechu i wolę teraz siedzieć na krześle niezbyt go nadwyrężając. Takie wybory przez internety mogą mi to ułatwić. Będę klikał na wybory jak prawdziwy internauta. Mam nadzieję, że nie będą ich zakłócać jacyś nieklikacze.

Chyba jestem jednym z 40

Maltan's picture

Swoją drogą, czyżbyś się wpisywał w kampanię pewnego publicysty z Józefowa, który obiecuje, że za 4 lata będziemy na Marsie. My, Polacy. :-)))

Może w ten sposób do nich trafisz, trzeba wszystkiego próbować.

Wojciech

Z Xięgi Proroctwa Węglowego: wiemy, kto za tym stoi

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>