Pierwsze miejsce na liście bestsellerów Merlina

Dziś "Prawo w sieci" wylądowało na pierwszym miejscu na liście bestsellerów internetowej księgarni Merlin.pl. Oczywiście nie na liście ogólnej, a na liście w kategorii "prawo", ale i tak się cieszę.

Prawda jest taka, że mamy okres wakacyjny i dla sprzedaży książek jest to okres praktycznie martwy. Jednakże z racji tego, że nigdy wcześniej żadna moja książka (a to przecież pierwsza w moim życiu) nie była na pierwszym miejscu na jakiejkolwiek liście bestsellerów - stąd cieszę się z tego i prezentuje poniżej zrzut ekranu z kategorii Prawo z 1 sierpnia 2005 roku :)

zrzut ekranu kategorii prawo merlin.pl

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>