O tym, że w Łodzi nikt już nie liczy się z waszym zdaniem

"[P]o co ten onanizm. przecież i tak już nikt nie liczy się z waszym zdaniem. pozostaje wam prosić o dostęp do informacji publicznej."

- Wojciech Kubik, rzecznik Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi pod facebookowym postem Fundacji Normalne Miasto Fenomen. Komentarz został już usunięty, ale można zobaczyć zrzut ekranu przy tekście naTemat: "Po co ten onanizm?" - tak rzecznik odpowiedział obywatelom. Na prośby o konsultacje w sprawie stacji rowerów miejskich.

W ramach swojego profilu w serwisie Facebook organizacja "Obywatele decydują" apeluje do swoich fanów:

Prosimy, zadaj Pani Prezydent Łodzi Hannie Zdanowskiej pytanie: "Jaka jest reakcja Pani Prezydent na słowa Pani rzecznika o onaniźmie społeczników dbających o dobro wspólne?".

FB: Hanna Zdanowska
TT: @HannaZdanowska
E-mail: sekretariat.prezydenta@uml.lodz.pl

Przeczytaj również: Nie ogarniasz słitfoci, czyli ZDiT rozmawia na Facebooku.

Podobne materiały gromadzę w dziale cytaty

Opcje przeglądania komentarzy

Wybierz sposób przeglądania komentarzy oraz kliknij "Zachowaj ustawienia", by aktywować zmiany.

Nie wiem komu ten pan to

Nie wiem komu ten pan to odpisał (nie mam nawet konta na Fb aby to sprawdzić), ale czy to przypadkiem nie jest forma pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania? Przecież ten pan publicznie pomawia kogoś o "onanizm" co moim zdaniem wyczerpuje znamiona zniesławienia opisanego w art. 212 k.k. Moim zdaniem nie powinno się go prześladować mailami do jego szefowej, ale ścigać za przestępstwo!

Dlaczego onanizm ma być

Dlaczego onanizm ma być obraźliwy?? Czy sugetowanie, że zwykłe codzienne zachowania np. mycie zębów też ma konotacje obraźliwe?

Piotr VaGla Waglowski

VaGla
Piotr VaGla Waglowski - prawnik, publicysta i webmaster, autor serwisu VaGla.pl Prawo i Internet. Ukończył Aplikację Legislacyjną prowadzoną przez Rządowe Centrum Legislacji. Radca ministra w Departamencie Oceny Ryzyka Regulacyjnego a następnie w Departamencie Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju. Felietonista miesięcznika "IT w Administracji" (wcześniej również felietonista miesięcznika "Gazeta Bankowa" i tygodnika "Wprost"). Uczestniczył w pracach Obywatelskiego Forum Legislacji, działającego przy Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Odpowiedzialne Państwo. W 1995 założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim, Członek Założyciel Internet Society Poland, pełnił funkcję Członka Zarządu ISOC Polska i Członka Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Był również członkiem Rady ds Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji i członkiem Rady Informatyzacji przy MSWiA, członkiem Zespołu ds. otwartych danych i zasobów przy Komitecie Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji oraz Doradcą społecznym Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ds. funkcjonowania rynku mediów w szczególności w zakresie neutralności sieci. W latach 2009-2014 Zastępca Przewodniczącego Rady Fundacji Nowoczesna Polska, w tym czasie był również Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon. Więcej >>