Tak się składa, że moja firma robiła FORUM POMORZE

było to już kilka lat temu - zrboiliśmy je na własnym frameworku nie stosując open source. narzędzie powstało chyba w trzy tygodnie i IBnGR zapłacił nam za nie między 7.000 a 12.000.

Podawałem im różne modele wypromowania tego narzędzia jako faktycznego miejsca do mówienia o rzeczach trudnych, które może byc przestrzenią porządkującą 'polski bałagan'.

Począwszy od integracji z takim portalem jak trojmiasto.pl i stworzeniem widoków, ktre można dołączyć do stron www miast.
ZERO - nic nowego nie powiecie o wydawaniu publicznych pieniędzy bo nic się nie zmienia. Cena jest ważna, dobrze jak wykonawca nie kosi jak za zboże, ale to co robi MUSI BYĆ UŻYTKOWE.

Powoływany przykład z 2006 ForumPomorze.pl to o ile dobrze pamiętam projekt zeralizowany przez syna jednego z urzędników Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku [tak słyszałem].

Możesz zostawić swój komentarz

Zawartość tego pola nie będzie publicznie dostępna.
  • Dopuszczalne tagi HTML: <a> <em> <del> <ins> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Rozpoczynanie akapitów i łamanie wierszy następuje automatycznie.
  • Użyj [# ...] by dodać automatycznie numerowany przypis dolny (footnotes).

Więcej informacji na temat opcji formatowania

CAPTCHA
Niestety spamerzy atakują, dlatego muszę się bronić.
14 + 4 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 1+3 daje 4.